HAZAL RESTAURANT

Birkaç Söz...

1998 yılında yılında tüm hazırlıklarını tamamlayarak mekanımızın kapılarını açtık ve Denizli’nin restoran sektörüne giriş yaptık. Oldukça zengin bir menü ve her biri alanında uzman büyük ekibimizle birlikte konuklarımızı ağırlayıp müşteri memnuniyeti esasıyla çalıştık. Böylelikle yıllar içerisinde 2. şubemizi açarak büyümeye devam ettik. Şu anda Hazal Restaurant Denizli Yenişehir ve Çınar şubeleriyle faaliyet gösteriyoruz.

HAZAL RESTAURANT

Gıda Politikamız

Günümüzde yemek için kalite, lezzet ve hijyen gibi olguları kapsayan bir gösterge olmuş durumda. Ve işin sırrı bu kaliteyi, artan nüfusla ve azalan zamanla birlikte hayatımıza dahil olan “Lezzeti Bozmadan” korumak.

Buradan hareketle Hazal Restaurant olarak amacımız, miktarı ve hazırlanma süresi ne olursa olsun kalitesinden asla şüphe etmeyeceğiniz ürünler sunmak. Bu amacı gerçekleştirirken.

• Tüm beklentilerinizi karşılayan ve müşteri memnuniyetini odak noktası kılan,
• Gıda güvenliği ve hijyen için mevzuat ve standartlara uygun üretim yapan,
• İş sağlığı ve güvenliğini göz ardı etmeyen,
• Doğaya en az zararı veren yöntemleri tercih eden,
bir firma olmaya özen gösteriyoruz.

Temel değerlerimiz;

Ürün ve hizmet felsefesinin temelinde mutlak müşteri memnuniyeti vardır. Toplumsal sosyal sorumlulukların bilinci ile hareket eder ve toplumun ihtiyaçlarına karşı duyarlıdır. Başta çalışanların , tedarikçileri ve hissedarları olmak üzere tüm sosyal paydaşlarına karsı sorumluluk sahibidir.

Günümüzde, katkı maddeleri ile işlenmiş gıdalar, raf ömrünün uzaması için paketlemede kullanılan kimyasallar ile insan sağlığı hiçe sayılmakta ve çoğu zaman helallik hususunda hassasiyetlere dikkat edilmemektedir.

Gıda güvenliği noktasında ciddi sıkıntıların yaşandığı bu zamanda, insan sağlığını ön planda tutan ve helalin arz edildiği, güvenle tercih edilen bir marka olabilmek için 1998 yılında yola çıktık. Yola çıkarken biliyorduk ki restaurant hizmeti veriyor olmak bu alanda bilgili, bilinçli ve sorumluluk sahibi olabilmeyi gerektirir.

Özveri, gayret ve samimiyetle adım attığımız restaurant sektöründe, sektörün öncü firmalarından biri olmanın gururunu yaşamaktayız. Maksadımız üretimimiz ne kadar artmış olursa olsun; kalite, hijyen, helallik ve lezzet hususlarından asla taviz vermeden hizmet vermeye devam edebilmektir.

Yerinizi Ayıralım...


HAZAL RESTAURANT © 2022